Güven Halı Yıkama

Güven Ankara Halı Yıkama, fiyatları ile uygun, ankara halı yıkama tavsiye lerinde hep en önde ankarada halı yıkama firmaları denilince ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır.
Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikamız

Değerli halı sahipleri lütfen bu hususlara dikkat ediniz. Halı yıkama fabrikası açmak için herhangi bir standart ve özel bir sertifika gerektirmediği için . Sözde halı yıkama fabrika sayısı hızla artmaktadır. Güven Halı Yıkma bu durumdan kaynaklanan kalitesiz hizmet veren firmalardan büyük üzüntü ve kaygı duymaktadır. Yıllarını bu işe adamış olan Güven Halı Yıkama kendi fabrikasında %100 Türk Sermayesi kullanılarak yıkama faaliyetini 1983 yılından bu yana kesintisiz ve kaliteden ödün vermeden sürdürmektedir. Halı Yıkama hizmetinin öncülerinden olan Güven Halı Yıkama ile sizin de tanışmanız bu hizmetin aslında ne kadar kaliteli ve düzgün yapıldığını da görmenize olanak sağlayacaktır. Sizde Fiyat Listesi ya da İletişim kısmından da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Değerli halı sahipleri ; Halılarınızı, halı yıkamaya vermeden önce fabrikalarını görmenizi ayrıca gerekli belgelere sahip olup olmadıklarını sormanızı öneririz..